Agata Langer Relationship Coach

Witam i gratuluję decyzji, aby zmienić swoje życie!

Wiele lat temu, byłam tą osobą, która myślała, że życie jest przeciwko niej. Widziałam siebie jako tą poszkodowana, tą, której los nie sprzyja.

Dzisiaj, moje życie wygląda inaczej, a to dlatego, że wzięłam odpowiedzialność za jego tworzenie. Tworzenie przez myśli, uczucia i moje zachowania.

Poprzez odkrywanie swojego wnętrza, zrozumiałam nie tylko siebie, ale też innych i jaką rolę oni grają w moim życiu.

Zapraszam Cię do pracy ze mną, gdzie Ci pokaże jak wyzbyć się naleciałości z przeszłości i wyrobić sobie nowe nawyki myślenia i zachowania, które wspomogą Twoje wewnętrzne uleczanie, poczucie kontroli nad Twoim życiem oraz tworzeniem rzeczywistości, o której marzysz.

Jak to wyglada w praktyce

Moim celem pracy jest aby klient zrozumiał swoje uczucia, zachowania oraz wydarzenia w swoim życiu po to aby zawrzeć pokój z przeszłością i iść w przyszłość z odwagą i miłością do samego siebie.

Goimy rany z przeszłości

Praca nad wybaczeniem, zrozumieniem naszych życiowych traum i wdzięcznością za  WSZYSTKIE wydarzenia w naszym życiu jest niezbędnym czynnikiem po to aby poruszyć się na przód z pokojem ducha, pewnością i miłością do samego siebie.

Praca nad wewnętrznym dzieckiem

Niezaspokojone potrzeby z dzieciństwa, wyrażają się w żalu, smutku i przekonaniu, że ktoś inny, na przykład nasz partner, może nas uzupełnić. Praca nad naszym wewnętrznym dzieckiem jest metoda, która pozwala na samowystarczalne uzupełnienie energetycznych luk w naszej duszy.

Opanowanie emocjonalne

Umiejętność radzenia sobie ze swoimi emocjami, to fundamentalny aspekt mojej pracy z klientem. Pracujemy najpierw nad dotarciem do punktu pochodzenia negatywnych emocji, usunięciem ich z pola energetycznego aby bodźce zewnętrzne nie miały na nas wpływu.

Zgodne związki

Zmiany, które doświadczysz poprzez pracę nad swoim wnętrzem odbiją się pozytywnie na Twoje związki. Skupiam się z klientami nad rozpracowaniu bodźców, których nasz partner czy rodzina nam dostarcza i usunięciem źródła pochodzenia konfliktu. Nauczysz się też praktycznych elementów komunikacji aby móc rozmawiać bez kłótni czy obrażania się.

Inwestycja w Twoje szczęście 

1 Sesja

$160

Sesja indywidualna dostosowana do Twoich potrzeb.

Najlepsza dla tych, korzy maja jeden, zazwyczaj mały problem, z którym sobie nie mogą poradzić.

Pakiet 5 sesji

$440

Najlepsza opcja dla osób, które chcą dotrzeć do źródła pochodzenia problemu i nauczyć się jak je usunąć.

5 sesji jest dobrym wyborem dla tych, którzy potrzebują aby im nadać momentum czy rozbiegu, a potem będą w stanie kontynuować pracę nad samym sobą wykorzystując  te narzędzia, których się nauczyli.

Pakiet 12 sesji

$897

Najlepsza opcja dla tych, którzy potrzebują długotrwałej pomocy i czasu na to aby nauka, kotra zdobędą przeszła w nawyk. 

Jest to opcja dla tych, którzy potrzebują stałej motywacji aby zobaczyć pozytywne zmiany i efekty pracy w swoim życiu.  

12 sesji jest zalecane dla osób z dużymi zaległościami z dzieciństwa i dużym emocjonalnym bagażem emocjonalnym.

Nie jesteś pewna czy Ci mogę pomóc?

Umów się na bezpłatną konsultacje, gdzie zapoznam się z Twoja sytuacja i przedstawię Ci moje zalecenia i opcje na podjęcie dalszych kroków. 

Co mówią moi klienci

"Agatę spotkałam w trudnym momencie swojego życia, w momencie w którym nie wiedziałam jak się wyciszyć, poradzić sobie z emocjami i polubić siebie. Dzięki spotkaniom i długim rozmowom z nią nauczyłam się podstawowych rzeczy min. Odpoczywać 😉, rozmawiać, nie krzyczeć, nauczyłam się nie oczekiwać i szukać dobra i sensu w każdym wydarzeniu z życia. Nauczyłam się wyrażać swoje zdanie i być częścią wszechświata i miłością ♥️. Dziękuję”

Basia G.

Moje życie do pewnego czasu wyglądało fatalne. W domu kłótnia za kłótnią z moim mężem. Czułam się w dołku. Obwiniałam się za wszystko. Nieprzespane noce, problemy ze zdrowiem. Byłam gotową skończyć z sobą ,ale wtedy pojawiła się Agata.

Rozmowy z Agata pozwoliły mi zrozumieć w moją rolę tutaj na ziemi.

Jej słowa że wszyscy jesteśmy miłością, że mamy tutaj na ziemi "odrobić lekcje", że BÓG nas nie potępia ale chce nam pomóc wreszcie potrafiłam zaakceptować.

Już nie ma kłótni w domu. Nawet znajomi zauważyli ,że jestem spokojniejsza. Jestem bardziej otwarta i opanowana. Wiem, że mogę pogadać z Bogiem i On podeślę mi rozwiązanie moich problemów, które jest dla mnie najlepsze.

Krystyna F.